Zespół psychoterapeutów


Wielkopolski instytut psychoterapii
ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH OŚRODKÓW PSYCHOTERAPII, SZKOLEŃ I COACHINGU

Elżbieta Czapiewska-Zejden


Specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutą z certyfikatem i superwizorem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Więcej

Agnieszka Gostyńska


Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Ukończyła kompleksowe szkolenie z zakresu terapii ericksonowskiej, Podyplomowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Więcej

Grażyna Karolczak


Psycholog z wieloletnim stażem klinicznym; psychoterapeuta - prowadzi terapię indywidualną i grupową oraz terapię par (również LGBT). Ukończyła całościowe szkolenia w nurtach: ericksonowskim i systemowym oraz liczne warsztaty u Mistrzów Psychoterapii z różnych dziedzin.

Więcej

Kira Słupczyńska


Psycholog, psychoterapeuta, trener i coach. Projektuje programy szkoleniowe, coachingowe, a także programy warsztatów i treningów.

Więcej

Mariusz Szuta


Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, superwizor aplikant; prowadzi terapię indywidualną, terapię par oraz rodzin. W swej pracy stosuje zasadę integracji w psychoterapii, łącząc przede wszystkim podejście ericksonowskie, psychodynamiczne oraz pracę z ciałem (metoda A. Lowena).

Więcej

Katarzyna Walkiewicz


Psycholog, terapeuta systemowy, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty systemowego i indywidualnego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Więcej

Julita Doktór


Specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta. Uczestniczyła w 4- letnim Kursie Psychoterapii Ericksonowskiej.  Ukończyła studia podyplomowe  z psychodietetyki.

Więcej

Osoby Współpracujące


Paulina Stecka-Panieńska


Od 12 lat pracuje w Ginekologiczno - Położniczym Szpitalu Klinicznym UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie Kursu Psychoterapii Ericksonowskiej atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Więcej

Artur Mirosław


Doświadczenie terapeutyczne zdobywał w Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie (oddział psychiatryczny oraz całodobowy oddział terapii uzależnienia od alkoholu), w ośrodkach psychologiczno-medycznych w Płocku (oddział terapii zaburzeń lękowych i depresji) i w praktyce prywatnej.

Więcej

Joanna Rudowska


Jest psychologiem, psychoterapeutą, prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię rodzin oraz terapię par. W swojej pracy stosuje podejście intergracyjne, integrując podejście psychodynamiczne z systemowym. Ukończyła studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznani, kierunek psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i psychologia zdrowia oraz choroby oraz Kurs Pomocy Seksuologicznej.

Więcej