Start Aktualności

Aktualności

08.07.2024

13.06.2024

Anna Smuśkiewicz

Z przyjemnością ogłaszamy, że do naszego zespołu dołączyła Pani psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP - Pani Anna Smuśkiewicz.

28.03.2024

Życzenia świąteczne

05.03.2024

Akredytowany Kurs Psychoterapii

XI edycja akredytowanego Kursu Psychoterapii rozpocznie się w marcu 2025r. 
Całościowy Kurs psychoterapii jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

05.09.2023

Autodestrukcyjne zachowania dzieci i młodzieży

Warsztat jest kierowany do specjalistów – psychologów i pedagogów, pracujących z dziećmi i młodzieżą w obszarze oświaty oraz służby zdrowia; potrzebujących metod radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Oparty jest na praktycznym ćwiczeniu proponowanych przez terapeutę narzędzi, pozwoli na zastosowanie opracowanych już strategii działania w pracy z dziećmi i młodzieżą.

05.09.2023

Zapraszamy na studium ABCD Psychoterapii Par

Wielkopolski Instytut Psychoterapii Zespół Specjalistycznych Ośrodków Psychoterapii i Szkoleń zaprasza osoby zajmujące się różnymi formami pomocy psychologicznej, terapeutycznej, terapią rodzin, terapią uzależnień oraz osoby zajmujące się zawodowo pomaganiem do uczestnictwa w proponowanych przez nas szkoleniach.
Realizacja NiceIT